آشنایی با بهترین هتل های اردبیل جهت اقامت مسافران

۱۳۹۹/۰۲/۱۷

۱۰:۳۴ ق٫ظ


درود
آشنایی با بهترین هتل های اردبیل جهت اقامت مسافران

قایق زندگی  با انتخاب دکتر یاوریان به عنوان مربی خود:

قایق بادبانی زندگی خود را در تلاطم امواج روزگار با لذت و اطمینان تا ساحل آرامش مطلوب به پیش برانید.

اردبیل یکی از استان های مطرح کشور در زمینه گردشگری است که سالانه مسافران زیادی را به سوی خود جذب می کند. علت استقبال گردشگران از اردبیل علاوه بر وجود اماکن تاریخی بی نظیر، آب و هوای بکر این شهر، خصوصا در تابستان نیز مرتبط است. با توجه به زندگی ماشینی عصر حاضر، کمتر کسی است که دوست نداشته باشد چند روزی از سال را در محیطی طبیعی و فوق العاده آرام بخش طی کنند. اردبیل گزینه بسیار مناسبی برای این منظور است. با انتخاب اردبیل برای مسافرت می توان در بسیاری از منابع طبیعی و تاریخی این شهر گشت و گذار کرد. از آنجایی که برای انتخاب مقصد مسافرت صرف توجه به مناطق گردشگری کفایت نمی کند، باید به فکر ملزومات دیگر سفر همچون نحوه مسافرت، انتخاب محل اقامت و … نیز بود. اگر مسافر شهر زیبای اردبیل هستید و دغدغه انتخاب محل اقامت را دارید بهتر است که این مطلب را با دقت دنبال کنید تا اطلاعات کاملی در خصوص بهترین هتل های اردبیل به دست آورید.

بهترین هتل های اردبیل

اردبیل دارای هتل ها و مهمانپذیر های زیادی است که در این مقاله تنها به چند مورد از بهترین هتل های اردبیل اشاره شده که می تواند مورد انتخاب مسافران قرار گیرد.

۱- هتل شورابیل اردبیل

یکی از بهترین هتل های اردبیل هتل معروفی به نام شورابیل است. این هتل مجهز در خیابان دانشگاه اردبیل قرار دارد. زمان افتتاح هتل شورابیل به سال ۱۳۸۰ برمی گردد. در سال ۱۳۹۴ هم مورد بازسازی قرار گرفته است. هتل شورابیل دارای ساختمانی دو طبقه بوده و دارای ۲۹ اتاق است. ساعت تحویل اتاق ها در هتل شورابیل ساعت ۱۶ و ساعت تخلیه آن ساعت ۱۲ ظهر می باشد.

هتل شورابیل از نظر موقعیت دسترسی به مکان های تفریحی و تجاری در نقطه بسیار مطلوبی قرار دارد. فاصله هتل تا مجتمع تجاری شورا سنتز یک کیلومتر، تا مجتمع تجاری اولدوز سه کیلومتر، تا رستوران تاریخی شاه عباس ۴ کیلومتر، تا دریاچه شورابیل یک کیلومتر، تا بازار صفویه ۴ کیلومتر است. در هتل دو ستاره شورابیل اقامت برای کودکان زیر ۷ سال در صورت عدم استفاده از سرویس مجانی است. از امکانات هتل شورابیل می توان به پارکینگ، اتاق های VIP مشرف به دریاچه شورابیل و اینترنت رایگان قابل استفاده در لابی اشاره نمود.

هتل دریا اردبیل

۲- هتل دریا

یکی دیگر از بهترین هتل های اردبیل هتل دریا است. این هتل در میدان بسیج، خیابان شهید عطایی و دقیقا روبه روی فرمانداری اردبیل واقع شده است. ساختمان هتل دریا دارای سه طبقه بزرگ با ۳۱ اتاق مجهز است. در این هتل اقامت برای کودکان زیر دو سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان است. از امکانات موجود در هتل می توان به پارکینگ با ظرفیت ۵۰ خودرو، اینترنت قابل استفاده در لابی، رستوران، نمازخانه، تلفن در اتاق و … اشاره کرد.

پیشنهاد خواندنی:  هتل پارلا

۳- هتل نگین

در خیابان سی متری، مقابل شورای شهر و در هتل فاصل عالی‌قاپو و بازار یکی از بهترین هتل های اردبیل به نام هتل نگین واقع شده است. هتل نگین به سبب قرار گیری در نقطه مناسبی از شهر امکان دسترسی راحت تر مسافران به بیشتر مراکز تاریخی و تفریحی اردبیل را فراهم آورده است. از جمله مراکز نزدیکی به هتل نگین شامل: بازار، موزه مردم‌شناسی، بقعه ی شیخ صفی الدین، رستوران شاه اسماعیل، فرودگاه و ترمینال است. هتل نگین دارای ساختمان دو طبقه با ۳۲ اتاق بوده و دارای امکاناتی همچون صبحانه رایگان، کافی شاپ، رستوران، اینترنت رایگان و پارکینگ است.

۴- هتل سبلان (ساوالان)

یکی از بهترین هتل های اردبیل هتل سه ستاره سبلان است که در چهار راه امام خمینی و در خیابان شیخ صفی قرار گرفته است. هتل سبلان در ساختمانی چهار طبقه و با دارا بودن ۲۸ اتاق آماده خدمت رسانی به گردشگران است. وجود پارکینگ و اینترنت رایگان در لابی از امکانات شاخص هتل نگین است. همچنین این هتل به دلیل قرار گیری در مرکز شهر امکان دسترسی مسافران به برخی از مراکز رفاهی تجاری اردبیل همچون مجتمع تجاری اولدوز، رستوران شاه عباس، بازار، بقعه شیخ صفی الدین و … را فراهم نموده است.

قایق زندگی  با انتخاب دکتر یاوریان به عنوان مربی خود:

قایق بادبانی زندگی خود را در تلاطم امواج روزگار با لذت و اطمینان تا ساحل آرامش مطلوب به پیش برانید.

از دیگر امتیازات هتل ساوالان می توان به امکان اقامت رایگان کودکان زیر سه سال در صورت عدم استفاده از سرویس به صورت رایگان اشاره نمود. ساعت تحویل اتاق در هتل سبلان ساعت ۱۴ و ساعت تخلیه در ساعت ۱۲ ظهر می باشد.

۵- هتل مهمانسرای ایده آل

هتل مهمانسرای ایده آل یکی از بهترین هتل های اردبیل است که در نبش چهار راه پیر عبدالملک قرار گرفته است. هتل مهمانسرای سه ستاره ایده آل دارای ساختمانی دو طبقه و ۱۲ اتاق و فاقد آسانسور است. در این هتل نیز اقامت کودکان زیر ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان است. با اقامت در هتل مهمانسرای ایده آل به راحتی می توان به نقاط مختلف همچون دریاچه شورابیل، رستوران تاریخی شاه عباس، پل هفت چشمه، جنگل فندقلو، موزه مردم شناسی، بقعه ی شیخ صفی الدین و … دسترسی یافت.

هتل مهدی اردبیل

۶- هتل مهدی

در شمار بهترین هتل های اردبیل می توان به هتل مهدی نیز اشاره نمود. هتل دو ستاره مهدی در خیابان بعثت و نرسیده به پمپ بنزین قرار گرفته است. هتل مهدی دارای سه طبقه و بدون آسانسور می باشد. پارکینگ و اینترنت رایگان از جمله امکانات موجود هتل است.

پیشنهاد خواندنی:  هتل پارلا

دریاچه شورابیل، رستوران تاریخی شاه عباس و بقعه شیخ صفی در نزدیکی هتل مهدی واقع شده. قیمت این هتل نسبت به هتل های مشابه تقریبا مناسب بوده و امکانات آن نیز مطلوب است. همچنین اقامت کودکان کمتر از ۶ سال نیز در این هتل در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان می باشد. ساعت تحویل و تخلیه اتاق های هتل مهدی به ترتیب ساعت ۱۴ و ۱۲ ظهر می باشد.

۷- هتل کوثر

هتل سه ستاره کوثر یکی از بهترین هتل های اردبیل است که طرفدارن بسیاری دارد. این هتل مجهز در خیابان دانشگاه و در نزدیکی دریاچه شورابیل قرار گرفته است. هتل دارای نمایی بسیار زیبا و مشرف به دریاچه شورابیل است. اینترنت رایگان در کل هتل، کافی شاپ، نمازخانه، تاکسی سرویس، سیستم تهویه مطبوع و … از جمله امکانات هتل کوثر است.

۸- هتل نادری

یکی دیگر از بهترین هتل های اردبیل هتل نادری است. این هتل دارای ساختمانی سه طبقه با ۲۵ اتاق است که در میدان قیام اردبیل قرار گرفته است. در هتل نادری اقامت کودکان زیر سه سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان است. اینترنت رایگان در لابی و امکان پارک ۵۰ خودرو در پارکینگ از جمله امتیازات هتل محسوب می شود.

۹- هتل سارای اردبیل

هتل سارای به عنوان یکی از بهترین هتل های اردبیل طرفداران مخصوص به خود را دارد. این هتل مجهز در نبش میدان پلیس و روبه روی دریاچه شورابیل قرار گرفته است. با توجه به موقعیت مکانی هتل سارای می توان منظر زیبایی همچون دریاچه شورابیل و کوه سبلان را به راحتی تماشا کرد.

در هتل سارای اردبیل اقامت کودکان زیر ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان بوده و اقامت خانم های غیر بومی نیز صرفا با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر می باشد. از جمله مهم ترین امکانات هتل می توان به اینترنت رایگان لابی، کافی شاپ، نمازخانه، پارکینگ، رستوران و … اشاره نمود. با اقامت در هتل ساری امکان دسترسی راحت به بقعه شیخ صفی، بازار، فرودگاه و دریاچه شورابیل و … وجود دارد.

هتل شیخ صفی

۱۰- هتل شیخ صفی

یکی از بهترین هتل های اردبیل که قیمت بسیار مناسبی هم دارد هتل شیخ صفی است. این هتل دارای ساختمانی ۴ طبقه و ۱۲ اتاق است. ساعت تحویل اتاق در هتل شیخ صفی ساعت ۱۴ و تخلیه ی آن در ساعت ۱۲ ظهر می باشد. هزینه اقامت کودکان زیر ۱۲ سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان می باشد. نزدیکی هتل به بازار، دریاچه شورابیل، پل هفت چشمه و بقعه شیخ صفی الدین از جمله دلایل مسافران برای اقامت در این هتل می باشد.

پیشنهاد خواندنی:  هتل پارلا

۱۱- هتل لاله سرعین

هتل لاله سرعین به عنوان یکی از بهترین هتل های اردبیل است که محل اقامت مسافران خارجی و داخلی است. هتل بین المللی سرعین با ۹۷ اتاق در مرکز شهر سرعین قرار گرفته است. مسافران برای استفاده از مجتمع آب درمانی سبلان و سایر چشمه های درمانی سرعین نیازمند اقامت چند روزه در شهر سرعین هستند. یکی از بهترین و شیک ترین گزینه های اقامت هتل سرعین است.

سخن پایانی

درصد قابل توجهی از رضایت مسافران در هر شهری بستگی به رضایت آنان از محل اقامتشان دارد. اردبیل به عنوان یکی از شهرهای توریستی دارای هتل های مجهز و بسیار شیکی است که برای همه ی گردشگران اعم از داخلی و خارجی مناسب است. موارد اشاره شده به عنوان نمونه های از بهترین هتل های اردبیل است که با کادری مجرب و با برخورداری از محیطی تمیز و مرتب آماده خدمت رسانی به مسافران است.

برخی از هتل ها از جمله هتل شیخ صفی، هتل مهدی در شمار هتل های ارزان قیمت بوده و هتل سبلان و هتل دریا نیز دارای قیمت تقریبا مناسبی است ولی برخی دیگر از هتل ها همچون هتل سارای و هتل شورابیل به نسبت سایر هتل های اردبیل دارای قیمت بالایی است. گرچه هتل های مذکور از تفاوت قیمت مختلفی برخوردار هستند، ولی با توجه به امکاناتی که دارند همه ی آنها در شمار بهترین هتل های اردبیل می باشند.

قایق زندگی  با انتخاب دکتر یاوریان به عنوان مربی خود:

قایق بادبانی زندگی خود را در تلاطم امواج روزگار با لذت و اطمینان تا ساحل آرامش مطلوب به پیش برانید.

قبلیبعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

53 + = 62